محمد ص مبلغ انسانیت

انسانیت کلامیست بس عجیب که هر کس از هر نژاد و قوم هر رنگ و پوست هر اداب و سنن با ان آشناست. واژه ایست که در تمامی زبانها و در تمامی لغتنامه های دنیا تعریف یکسانی از آن شده است. و ارزشیست والا که انسان را با ان می شناسند و اگر کمی از ان دور گردد او را از دایره انسانها خارج میدانند و لایق شماتت و مذمت.

کمی تفکر در مورد واژه معناهای بسیاری را بر انسان آشکار می نماید کلمه ایی که گویا در حافظه او از پیش تعریف شده است و تنها باید به ان مراجعه و  انرا تفسیر نماید. زیرا اگر برای دسترسی به منشا و تعرف واحدی از ان برخیزد و کنجکاوی کند به هستی خویش باز می گردد زیرا که کلام بر حق خداوندی است که می فرماید: بسم الله الرحمن الرحیم ... انا لله و انا الیه راجعون. آری ودیعه الهی و قولیست بزرگ که خداوندی خدا می فرماید که شما را به سوی خود بر خواهم گرداند و تمامی وجود نور شما برگرفته از من است پس از جمیع شر به من پناه برید که همانا او برای شما دشمنی است آشکار... .

حال که انسان ها در افرینش برابر هستند و خداوندی خدا نیز انرا بیان نموده و تمامی پیامبران الهی پیام آور این مهم بوده اند و همواره انسان ها را به حق و برادری خوانده اند توهین به عقاید و مقدسات دیگرانی کاریست بس بی شرمانه و سخیف که نه تنها از ارزش های الهی بلکه از ارزش های انسانی نیز بدور است و تنها پست ترین جاهل ترین و بی منطق ترین انسان ها به زبان تمسخر و توهین دیگران بر می ایند تا بلکه پوششی هر چند زود گذر برای نیل به اهداف کثیف و تفکرات پوچشان بیابند حال آنکه خداوندی خدا در کتاب مقدسش می فرماید آنها مکر کردند و خداوند مکر نمود و خداوند بهترین مکر کنندگان است. 

آنگاه که محمد صل الله رسالت خود را بیان نمود بر مشرکان سخت گران آمد زیرا که او پیام آور محبت و دوستی، طرفدار مظلوم و در برابر ظلم و ظالم سخت گیر بود زیرا که او تضاد میان مردمان ان دوران و مابقی اعصار دنیا را بر نمی تافت و همین سبب ناخشنودی دشمنانش بود. حال نیز شاهد آن هستیم که عمل اهانت به پیامبر اکرم نه تنها سبب اتحاد و محبت بیشتر مسلمین سرتاسر دنیا به یکدیگر گشته بلکه سبب بیداری مردم سایر ادیان نیز می شود زیرا که صدای حقیقت اسلام بار دیگر سبب کندو کاو بیشتر دورماندگان و نشنیدگان اوای اسلام می گردد. 

آری این پیام بر حق خداوندی خداست و به لطف خداوند و هوشیاری مسلمانان این بدعت کثیف توسط خودشان بر علیه خودشان استفاده می گردد زیرا که خداوند بر وعده خویش استوار است.

پیوست: سوره ی نصر 

التماس دعا 

/ 3 نظر / 47 بازدید
Mighat

خوشحالم که میبینم ای وبلاگ دوباره به روز شد. فقط"انا لله و انا علیه راجعون." اشتباهه،صحیحش میشه: "انا لله و انا الیه راجعون."

بسیج دانشجویی طبری

و چگونه گمان می کنند که با پاشیدن خاک بر چهره خورشید، می توانند حیات بخشی و روشنایی اش را خاموش کنند؟! توهین نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام(ص) را محکوم می کنیم.